خرید بدون واسطه مرغوب ترین سنگ اسلب آباده

خرید بدون واسطه مرغوب ترین سنگ اسلب آباده، از طریق شرکت تولیدی قابل خریداری است. سنگ اسلب آباده از نمونه سنگ های مرمریت در انواع مختلف و طرحهای گوناگون در رنگ بندی متنوعی است. که در بازار عرضه شده و به مشتریان فروخته می‌شود.

خرید سنگ اسلب آباده و سنگ اسلب فولاد خوزستان یکی از مهمترین انتخاب های مشتریان خاص این سنگ است.

خرید بدون واسطه مرغوب ترین سنگ اسلب آباده

انواع مختلف سنگ اسلب با کیفیت استثنایی

انواع مختلف سنگ اسلب با کیفیت استثنایی

انواع مختلف سنگ اسلب گرانیت با کیفیت استثنایی و قیمت مناسب در دسترس مشتریان قرار گرفته است و متناسب با هر سلیقه ای در ساخت و ساز ساختمانی تولید می شود.

فروشندگان و نمایندگان رسمی فروش اسلب آباده، انواع سنگ اسلب را در غالب، اسلب درجه یک، درجه دو و… به فروش می‌رسانند. خرید ارزان اسلب از این نمایندگی های مجاز و رسمی، مشتریان را ترغیب به خرد دوباره می نماید.

سنگ اسلب گرانیت هم یکی از سنگ های پرطرفدار ساختمانی است که از انواع بهترین سنگ آباده نیز محسوب می شود. سنگ آباده اصفهان از فروشندگان سنگ اسلب در ایران است که در بازارهای جهانی هم حضور یافته است.

اسلب صادراتی ایرانی را خریدار اصلی اسلب  مانند کشورهای خاورمیانه و اروپایی خریداری کرده و جایگاه خوبی را در بین رقبای اروپایی خود پیدا کرده است. اسلب مرمریت را در کارخانجات با فن آوری های روز دنیا، برش، طرح، پولیش مناسب به بازار ساختمانی عرضه می کنند.

سنگ اسلب مرمریت از بهترین سنگ اسلب کشور است و سنگ ارزان اسلب را تولیدی های داخل کشور ارائه می کنند. سنگ مرمریت آباده انواع تولید سنگ مرمریت را در برنامه تولیدی خود دارد و فروش سنگ اسلب در شرکت سنگ اسلب از انواع  سنگ اسلب خارجی و داخلی وجود دارد.

اسلب کف آباده را می توان از دیگر سنگهای مناسب برای ساختمان است. توصیه می شود قبل از خرید، ابتدا نوع و جنس خرید خود را مشخص کرده سپس اطلاعات لازم را در مورد کیفیت و قیمت جمع آوری نموده و با افراد کارآزموده وارد معامله ی این کالا شد.

سنگ اسلب ایرانی با قیمت های فوق العاده

سنگ اسلب ایرانی با قیمت های فوق العاده

سنگ اسلب ایرانی با قیمت های فوق العاده از کیفیت بالایی برخوردار هستند . سنگ های اسلب ایرانی در مقایسه با سنگهای اسلب خارجی از کیفیت خوبی برخوردارند. انواع اسلب مرمریت، گرانیت، تراورتن وجود دارد. بیشتر مشتریان از این سنگها در طراحی خانگی استفاده می کنند. حتما خیلی از ما نمونه های از کاربرد این سنگ را دیده ایم .

برای نمونه می توان از سنگ های بزرگ و یک تکه که غالبا بر روی کابینت آشپزخانه استفاده میشود نام برد . قیمت این سنگهای اسلب غالبا بستگی به طرح ، مدل و رنگ آن داشته و جنس آن نیز برای درنظر گرفتن کاربرد آن بسیار موثر است.

برای استفاده از این سنگ تایل گرانیت باید از  نحوه نگهداری آن آگاه بود.سنگ انتخاب شده به‌عنوان صفحه کابینت باید در مقابل مواد شوینده و اسیدی، سایش، خط و خش، ضربه و رطوبت مقاومت لازم را داشته و همچنین فاقد خلل و فرج در سطح آن بوده و سطحی صاف و صیقلی داشته باشند که به‌راحتی تمیز شوند و کیفیت خود را به‌مرور زمان از دست ندهند.

از پرطرفدارترین سنگ‌های طبیعی مورد استفاده می توان سنگ‌های گرانیتی و مرمری را نام برد. سنگ مرمر از نوع سنگ‌های آهکی هستند که قابلیت صیقل پذیری بالایی دارند و سطحی شفاف و آینه‌ای را خواهند داشت. وزن آن به نسبت سنگ گرانیت سبک‌تر بوده و همچنین مقاومت کمتری هم در مقابل خواهد داشت.

رنگ مرمر خالص سفید رنگ است اما به واسطه وجود سایر املاح مثل آهن، آلومینیوم، منیزیم و …. به رنگ‌های سبز، قهوه‌ای، زرد، صورتی و حتی خاکستری نیز نمایان خواهند شد. بیشتر طرح این نوع سنگ به صورت راه راه و رگه‌ی مانند است.

آ خوب سنگی است که جاذب آب زیاد نبوده و تحمل بالایی در مقابل محیط‌های طبیعی، شیمیایی و سایش داشته باشد.بیشتر خریداران سنگ ساختمانی تنها به توصیه دیگران و با فاکتور ظاهری خرید می‌کنند و در نهایت از سنگ خریداری‌شده رضایت ندارند. اگر خریداران به دنبال یک محصول یکدست بدون بافت و رنگ هستند نباید به دنبال خرید سنگ باشند، سنگ یک محصول با بافت و رنگ طبیعی است.

در مورد راحت‌ترین راه تشخیص یک سنگ خوب می شود کارشناسان نقل کرده اند: سنگ بدون ترک باید صدای شبیه به صدای شیشه بدهد برای این کار چند ضربه با یک شی فلزی به سنگ بزنید. اگر صدای شفاف شیشه داد این سنگ بدون ترک، پوسیدگی و… است.

فروشگاه عمده ای سنگ های ساختمانی

فروشگاه عمده ای سنگ های ساختمانی

فروشگاه عمده‌ای سنگ های ساختمانی در اکثر شهرهای کشور فروشندگان مستقیم مصالح ساختمانی از جمله انواع سنگ های تراورتن، مرمریت، گرانیت و …. می باشد.

سنگهای اسلب با اینکه از معادن مختلف استخراج می شوند برای مثال معدن تراورتن، مرمریت، گرانیت اما در مقایسه با نوع خود در دیگر معادن تفاوت های نیز دارند. برای نمونه، سنگ های مرمریت استخراج شده از یک معدن هم از لحاظ ظاهری شبیه به هم بوده اما از نظر رگه ها و شکل های درونی ممکن است با هم فرق کنند.

این تفاوت‌ها باعث ایجاد زیبایی در آنها می شود. این سنگها پس از طی مراحل ساب و پولیش براق شده و رگه های آن بیشتر دیده می شوند. بسیاری از مشتریان کاربردهای گوناگونی را از دکوراسیون آشپزخانه تا حمام و… به کار گرفته و همواره از دیدن آن لذت می برند.

همچنین از این سنگها در کف پوش ساختمانها استفاده می شود اما بهتر است که از سنگهای کمی خشن تر استفاده شود در عین زیبایی که دارند به دلیل مسطح بودن امکان لیز خوردن و لغزندگی را ایجاد کرده اند . اما استفاده از آنها در دیوارپوش کردن ساختمان بسیار جلوه گر و زیبا است.

فروشندگان معتبر اسلب اصفهان آباده

فروشندگان معتبر اسلب اصفهان آباده

فروشندگان معتبر اسلب اصفهان آباده، بهترین انواع سنگهای اسلب را به بازار ارائه کرده اند. البته لازم به ذکر است که خرید چنین مصالحی نیاز به تخصص و دانش کافی در تشخیص جنس مرغوب و درجه یک از انواع دیگر درجه دو و… است. معادن سنگ مرمریت آباده در منطقه ابرکوه از توابع استان یزد واقع شده است.

عوامل موثر بر روی قیمت سنگ مرمریت آباده: معدن تولیدی سنگ آبادهکیفیت و درجه بندی سنگ آبادهاندازه سنگ و ضخامت سنگ آبادهنوع کیفیت فرآوری سنگ آباده

هرکدام از معادن سنگ آباده دارای رنگ و شکل متفاوتی است و قیمت آن هم متفاوت است. کیفیت سنگ نیز بر روی قیمت سنگ تاثیر گذار است و هر چقدر سایز سنگ بزرگتر باشد، گرانتر است و از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت سنگ آباده نوع استخراج از جمله صیقل سنگ و نوع برش سنگ می باشد.

تهیه ارزانترین سنگ اسلب گرانیت

تهیه ارزانترین سنگ اسلب گرانیت

تهیه ارزانترین سنگ اسلب گرانیت از کارخانه ها و نمایندگی های مجاز قابل دسترسی است. برای تولید این سنگ، بعد از استخراج کوپ های خام سنگ های ساختمانی از معدن، آن ها را برای تبدیل به ورقه ها در ابعاد مختلف، به کارخانه سنگ بری انتقال می دهند.

دو روش برای فرآوری سنگ خام وجود دارد: استفاده از دستگاه های اره ای که نوع از سنگ، حاصل این دستگاه می باشد و روش دوم بهره گیری از دستگاه قله ای بوده که سنگ تایل، خروجی این دستگاه است.

معمولا برای تولید سنگ اسلب خارجی از سنگ هایی که کیفیت بالاتری دارند جهت برش استفاده می شود. به دلیل استفاده از کوپ های گران تر و هزینه فرآوری بالای سنگ های اسلب نسبت به سنگ تایل، قیمت آن نیز بالاتر از سنگ تایل می باشد. همچنین در چند سال اخیر به دلیل افزایش صادرات و بهره وری داخلی بیشتر، تولید این سنگ افزایش یافته است.

امروزه طراحی داخلی و زیبایی خاص محل کار و زندگی از اهمیت بالایی برخوردار است. سنگ اسلب نیز به دلیل کیفیت بالا و زیبایی خاص خود جز جدایی ناپذیری از طراحی داخلی شده است. این سنگ در ابعاد بزرگ و با کیفیت بالا و همچنین اشکال و طرح های مختلف در بازار ارائه می شود. و موارد کاربرد آن به دلیل زیبایی و کیفیت بالا می تواند در تزئین ساختمان های اداری و مسکونی باشد. استفاده از سنگ های اسلب به عنوان سنگ تزئینی در دیوارها و کف های ساختمان ها معمول می باشد. سالن های آمفی تئاتر، رستوران ها، سالن های کنفرانس، دفاتر معماری و مهندسی و دیگر دفاتر اداری، لابی هتل ها و منازل، می توانند جز فضاهایی باشند که این سنگ های زیبا در آن کاربرد دارند.

این نوع از سنگ اسلب بسیار زیبا می باشد و به دلیل استحکام بالا و خاص بودن ظاهر آن، سنگ گرانیت اسلب را سنگ همه کاره نیز می نامند.

خرید مستقیم اسلب کف آباده از کارخانه

خرید مستقیم اسلب کف آباده از کارخانه

خرید مستقیم اسلب کف آباده از کارخانه امکان پذیر است چرا که اغلب نمایندگی فروش خود را اداره می کنند.

تمام سنگ ها اعم از سنگ تراورتن؛ سنگ مرمر، سنگ مرمریت وسنگ گرانیت را میتوان بصورت اسلب تولید کرد. سنگ اسلب به جهت نمایش سطح بزرگی از سطح سنگ بسیار زیبا می باشد. به همین جهت معماران در دهه های اخیر در طراحی خود از سنگ اسلب استفاده میکنند. عموم استفاده سنگ اسلب در لابی ها و سالن های بزرگ میباشد همچنین از سنگ اسلب با ضخامت بیشتر از ۲ سانتی متر در تولید محصولات تزئینی استفاده میشود. از سنگ اسلب در تولید روشویی نیز استفاده میشود.

سنگ های اسلب مرمر بدلیل گذر نور از خود زیبایی خاصی دارد و هم اکنون وارادات و صادرات سنگ از کشورهای مختلف غالبا بصورت اسلب میباشد تا در کشورهای مقصد سنگ اسلب را به ابعاد مورد نظر برش میزنند.

سفارش اسلب از طریق سایت اینترنتی

سفارش اسلب از طریق سایت اینترنتی

سفارش اسلب از طریق سایت اینترنتی امکان پذیر بوده و مشتریان حتما باید قبل از خرید اطمینان کامل را نسبت به این فروشنده گان پیدا کنند.

با کیفیت ترین سنگ اسلب تراروتن در ایران

با کیفیت ترین سنگ اسلب تراروتن در ایران

باکیفیت ترین سنگ اسلب تراورتن در ایران  به دیگر کشورهای جهان صادر می شود. استفاده از سنگ برای تزئینات داخلی و بیرونی خانه در سال‌های اخیر بسیار رایج و محبوب شده است. سنگ‌ها از مواد مقاوم هستند و سنگ اسلب طبیعی علاوه بر زیبایی در رنگ‌ها و طرح‌های گوناگونی موجود است.

سنگ اسلب چیست؟ سنگ اسلب از نمونه های سنگ ساختمانی با ابعاد بسیار بزرگ میباشد، ابعاد این نوع سنگ از ۱۲۰*۲۲۰ سانتی متر بیشتر می باشد. سنگ ها پس از خروج از معدن به کارخانه های سنگبری هدایت می شوند و در این کارخانه ها در ابعاد و اندازه های بسیار متنوعی برش داده می شوند. از ویژگی های بارز سنگ اسلب تراورتن می توان به صادراتی بودن این سنگ اشاره نمود.

از این رو تولید و ارائه این سنگ ساختمانی از  اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد. این سنگ را باید با ساب عالی ، ضخامت دقیق و شفافیت بالا برش داد ، لازم به ذکر است برش این سنگ باید بسیار دقیق و یکنواخت انجام شود تا بتواند کیفیت لازم جهت صادرات را داشته باشد. در اکثر مواقع می توانیم سنگ اسلب را به عنوان سنگ  صادراتی بدانیم که در کشور عزیزمان ایران تولید و ارائه می گردد.

موارد کاربرد سنگ اسلب با توجه به مواردی که گفته شد این نوع سنگ در ابعاد و بسیار بزرگ و با کیفیتی استثنایی تولید و به بازار ارائه می گردد.

سنگ تراورتن  کم مقاومت تر از سنگ گرانیت است. به همین دلیل برای حفظ از زیبایی طبیعی سنگ لازم است که سطح آن با پوشاننده  محافظت شود. غیر همگونی  رنگ و نقش یکی از عیوب سنگ تراورتن است و همچنین استحکام کم آن در برابر انجماد. در صورت خیس بودن سنگ تراورتن و رسیدن دمای محیط به دمای انجماد، این سنگ فوری شکسته می شود و به همین سبب در زمان حفظ  طولانی مدت سنگ  تراورتن در هوای سرد حتماً  باید روی آن ها را پوشلند.

فروش مستقیم اسلب مرمریت آباده

فروش مستقیم اسلب مرمریت آباده

فروش مستقیم اصلی آباده از نمایندگی های خود شرکت امکان پذیر بوده و مشتریان می توانند به شرکت مستقیم و یا نمایندگی های مجاز و انحصاری این شرکت ها رجوع کنند.  در واقع می توان گفت : سنگ مرمریت آباده یکی از بهترین نوع مرمریت هایی است که به دلیل رنگ سفید و طرح های زیبا و قیمت ارزان مورد توجه معماران قرار گرفته است. سنگ مرمریت آباده دارای تم کرم و صورتی روشن است که امواج کرم صورتی و هاله های روشن در آن دیده می شود. انواع دیگر سنگ مرمریت آباده نیز همان خصلت را دارند با این فرق که رنگی دودی تر و دارای ناخالصی است.

در فرآیند تولید سنگ مرمریت آباده جهت مقاومت بخشیدن و افزایش شفافیت سنگ از رزین و اپوکسی استفاده می گردد. سنگ مرمریت آباده از قیمت تقریبا پایینی برخوردار است و مشتریان به دلیل قیمت ارزان از آن استقبال می کنند.

سنگ مرمریت آباده راحتی، زیبایی، آرامش و شکوه را به ساختمان شما می بخشد. سنگ نمای داخلی و دور آسانسور نیز از دیگر کاربردهای سنگ مرمریت آباده است.

شرکت تولید اسلب تراورتن سفید اعلا

شرکت تولید اسلب تراورتن سفید اعلا

شرکت تولید اسلب تراورتن سفید اعلا ، با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا سنگ تراورتن سفید و مرغوبی را عرضه کرده است.

استفاده از قالب سیلیکونی سنگ مصنوعی در معماری های خاصی مورد استفالده قرار می گیرد و از قیمت مناسبی برخوردار است.

عرضه سنگ های ساختمانی ایرانی مرغوب

عرضه سنگ های ساختمانی ایرانی مرغوب

عرضه سنگ های ساختمانی ایرانی مرغوب در کشور ما بسیار حائز اهمیت است. چرا که در کشور ما آب و هوای مختلفی وجود دارد و استفاده از مصالح ساختمانی متناسب با شرایط آب و هوایی بسیار ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.